Ogólnopolskie Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Zabezpieczeń Technicznych i Zarządzania Bezpieczeństwem POLALARM jest organizacją o charakterze naukowo-technicznym i zrzesza osoby zajmujące się w sposób profesjonalny zagadnieniami związanymi z technicznym zabezpieczeniem osób i mienia, kwestiami bezpieczeństwa informacji i zabezpieczania danych oraz problematyką zarządzania bezpieczeństwem. Jako organizacja z ogromnym potencjałem naukowo-technicznym posiadamy również możliwości do prowadzenia wszelkiego rodzaju prac badawczo-rozwojowych.

Dziś na rynku branży zabezpieczeń pojawia się wiele rozwiązań z różnych dziedzin technicznych i organizacyjnych. Często pojawia się pytanie: Które rozwiązanie jest lepsze? Które rozwiązanie jest wydajniejsze? Co wybrać, żeby dobrze się zabezpieczyć? Na te i inne pytania pomożemy odpowiedzieć w ramach prowadzonych prac badawczo-rozwojowych we wskazanych obszarach branży bezpieczeństwa.

Bardzo często potencjalni inwestorzy nie mają wiedzy i doświadczenia aby właściwie i skutecznie ocenić określone proponowane rozwiązanie techniczne czy organizacyjne. Zespół specjalistów Stowarzyszenia jest gotowy aby pomóc w takiej sytuacji i wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie pomóc odpowiedzieć na nurtujące potencjalnego inwestora pytania i problemy.