Stowarzyszenie POLALARM zrzesza wielu specjalistów zajmujących się kwestiami publicystycznymi czy szkoleniowymi. Publikujemy ciekawe artykuły na łamach naszej strony internetowej. Mamy również doświadczenie w wydawaniu biuletynu z informacjami branżowymi.

W kwestii szkoleń POLALARM dysponuje zespołem doświadczonych wykładowców gotowych do przeprowadzenia szkoleń z zakresu bezpieczeństwa. Posiadamy kilka flagowych tematów w ramach, których szkolimy specjalistów z branży bezpieczeństwa. Dynamiczny rozwój branży zabezpieczeń technicznych powoduje konieczność ciągłego podążania za zmianami i nowymi trendami w rozwiązaniach technicznych w dziedzinie bezpieczeństwa.

W przypadku pojawiającego się zapotrzebowania specjaliści Stowarzyszenia pozostają w gotowości do przygotowania i przeprowadzenia dedykowanych szkoleń w zakresie szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Zarówno bezpieczeństwa technicznego, fizycznego, jak i informacyjnego. Każdy temat możemy właściwie i merytorycznie przygotować i przeprowadzić.