Fundusze Europejskie dla Mazowieckich Firm

Centralny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we współpracy z Mazowiecką Jednostką Wdrażania Programów Unijnych zaprasza do udziału w spotkaniu informacyjnym Fundusze Europejskie dla Mazowieckich Firm.
Celem spotkania jest zaprezentowanie możliwości i zasad starania się o dofinansowanie z Funduszy Europejskich na rozwój przedsiębiorstwa oraz inne przedsięwzięcia. Spotkanie odbędzie się 10 maja 2013 roku w godzinach 10.00-13.30 w siedzibie Centralnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich przy ul. Żurawiej 3/5 w Warszawie.

Na spotkaniu, które poprowadzi konsultant Centralnego Punktu Informacyjnego, przedstawiciel Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych oraz przedstawiciele Krajowej Instytucji Wspomagającej w Programie Kapitał Ludzki, będą mogli Państwo uzyskać informacje na temat:
·        konkursów przewidzianych w 2013 roku, w których mogą brać udział przedsiębiorcy działający na terenie Mazowsza,
·        zasad starania się o dofinansowanie na rozwój firmy w ramach Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego (działanie 1.5),
·        możliwości starania się o wsparcie przez przedsiębiorstwa w Programie Innowacyjna Gospodarka (m.in. działania 4.4, 6.1, 8.1, 8.2),
·        innowacyjnych rozwiązań w obszarze współpracy nauki i biznesu współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Po spotkaniu będzie możliwość odbycia indywidualnych konsultacji z prelegentami i konsultantami Centralnego Punktu Informacyjnego.
Osoby, które chciałyby wziąć udział w spotkaniu prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: spotkania@cpe.gov.pl .
Będziemy wdzięczni za podanie w e-mailu następujących informacji:
–       nazwa spotkania,
–       imię i nazwisko uczestnika,
–       numer telefonu kontaktowego.
Dane osób, które przyślą zgłoszenia, będą wykorzystywane wyłącznie na potrzeby związane z organizacją spotkania. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem (22) 378 31 77. Jednocześnie zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych konsultacji w Centralnym Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich.
Oferujemy:
– pomoc w znalezieniu źródeł dofinansowania Państwa pomysłów,
– pomoc beneficjentom Funduszy Europejskich w przyswojeniu zasad rozliczania projektu,
– wstępne informacje na temat zasad partnerstwa publiczno – prywatnego,
– konsultacje telefoniczne, mailowe oraz w naszej siedzibie.

Więcej informacji o naszej działalności – na stronie Centrum Projektów Europejskich
Centralny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich, Warszawa, ul. Żurawia 3/5, 10 maja 2013, godz. 10.00 – 13.30

Informacja Krajowej Izby Gospodarczej