POLALARM objął patronatem IV Międzynarodową Konferencję N-T. W czasie konferencji Adam Tatarowski, prezes POLALARM wygłosi wykład „Nowe sposoby walidacji jakości usług projektantów, instalatorów i konserwatorów systemów ochrony przeciwpożarowej i systemów zabezpieczeń technicznych w procesie budowlanym”.

Intencją POLALARM jest doprowadzenie do uporządkowania wymagań wobec jakości usług świadczonych w branży systemów ochrony ppoż. i systemów zabezpieczeń technicznych w przepisach prawa.

Przedmiotem Konferencji będą teoretyczne i praktyczne problemy inżynierii bezpieczeństwa w zakresie technicznym, ekonomicznym, prawnym i organizacyjnym występujące w  procesach projektowania, wykonywania i eksploatacji obiektów antropogenicznych umożliwiających realizację różnorodnych potrzeb człowieka. W spotkaniu weźmie udział około 200–300 uczestników reprezentujących międzynarodowe uczelnie wyższe, ośrodki naukowo–badawcze oraz firmy związane z problematyką bezpieczeństwa. 

Konferencja odbędzie się 14 października 2021 r. w Warszawskim Domu Technika Naczelnej Organizacji Technicznej przy ul. Czackiego 3/5 w Warszawie.

Więcej o konferencji: http://psribs.pl/conferences/iv-miedzynarodowa-konferencja-n-t-problemy-inzynierii-bezpieczenstwa-obiektow-antropogenicznych-wiosna-2021/