Koleżanki i Koledzy,

Wczoraj odbyła się kolejna Kolacja Wigilijna naszego Stowarzyszenia. Bardzo dziękuję wszystkim koleżankom i kolegom, którym udało się dotrzeć na naszą kolację i serdecznie pozdrawiam wszystkie koleżanki i kolegów, którym tym razem nie udało się do nas dołączyć.

Tym razem mieliśmy możliwość nie tylko spotkać się w swoim gronie, ale także porozmawiać na temat branży z towarzyszącymi nam młodymi inżynierami z zaprzyjaźnionej z nami firmy Synergy Team Polska. Takie spotkanie to kolejny krok otwierania się naszego Stowarzyszenia na młodych specjalistów branż technicznych.

Nasi koledzy pod przewodnictwem Bogdana Tatarowskiego (Honorowego Prezesa Stowarzyszenia) z aktywnym udziałem między innymi nieodżałowanego kol. Jacka Szewczyka, powołali do życia „Polalarm” 27 lat temu! Wtedy okazali się być wizjonerami i wielu z nich nadal jest z nami. Zmieniają się czasy, musimy i chcemy dopasować do nich formy działania naszego Stowarzyszenia. Ale POLALARM wciąż stanowi dla nas wszystkich ogromną wartość i jest nam wszystkim bardzo potrzebny.